Jesteś tutaj: Strona główna » Sport - ogólne - aktualności » PODSUMOWANIE IX RADOMSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY

PODSUMOWANIE IX RADOMSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY

W dniu 11 października 21013 roku w PSP nr 34 odbyło się podsumowanie roku sportowego 2012/2013. Nasza szkoła – jak co roku – znalazła się na podium. Tym razem stanęliśmy na najwyższym podium.Drugie miejsce zajęło PG nr 13, a trzecie PG nr 10. Nasza nagroda to czek na 1800 złotych, który zrealizujemy kupując sprzęt sportowy dla szkoły.

Wśród uczniów wyróżnienia dostali: Izabela Smolińska, Paulina Waśniewska, Katarzyna Kowalska, Aleksandra Pacałowska,i Mateusz Kaczor.

Wyróżnieni nauczyciele naszej szkoły to: Wiesława Smolińska, Dariusz Sołśnia, Mariusz Lis i Adam Świostek.

W tym roku Szkolny Związek Sportowy obchodzi 60-lecie istnienia. Z tej okazji niektórzy nauczyciele wychowania fizycznego z Radomia zostali wyróżnieni medalami i listami gratulacyjnymi. Wśród naszych nauczycieli medale otrzymali: Wiesława Smolińska, Dariusz Sołśnia, a list gratulacyjny Mariusz Lis.

Warto wspomnieć jeszcze, że w ramach XV mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej nasz szkoła spisała się bardzo dobrze, na 343 szkoły startujące w tych zawodach my zajęliśmy wysokie VI miejsce. Jest to zasługa oczywiście uczniów naszej szkoły, którzy tak aktywnie reprezentowali naszą szkołę w różnych dyscyplinach. Bardzo im dziękujemy i w imieniu wszystkich nauczycieli wychowania fizycznego życzymy jeszcze większych sukcesów sportowych.