Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Wycieczka do Marcul- Powitanie Jesieni.

Wycieczka do Marcul- Powitanie Jesieni.

26 września 2023r. uczniowie z klasy 1B i 2A witali jesień wArboretum MarculachWypoczęli, zrelaksowali się, zintegrowali przy wspólnych zabawach i posiłku, a przy okazji  poszerzyli swoją wiedzę z przyrody. Pospacerowalicudnymi alejkami, w cieniu wysokich drzew. Przy Arboretum powstał mini zwierzyniec. Dzieci zachwycały się osiołkiem, gąskami, bażantami, kozami, a także sarnami, czy danielem. Miały okazje zagrać na leśnych cymbałach, poznać prawdziwy zegar słoneczny, czy rzeźby przedstawiające leśne zwierzaki i drewniane owoce i nasiona. W skansenie maszyn zobaczyły proste urządzenia, wykorzystywane niegdyś w codziennej pracy rolnika i leśnika. Witaj piękna polska jesieni!