Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » RAZEM DLA WERONIKI

RAZEM DLA WERONIKI

Akcja Razem dla Weroniki połączyła całą społeczność szkolną. To dzięki Wam Rodzice oraz Waszym Pociechom a naszym uczniom mogło się to udać. Jak zawsze udowodniliście, że macie Wielkie serca i zawsze można na Was polegać. W tym dniu wszyscy byliśmy Razem w szczytnym celu. Cieszymy się, że dzięki przychylności oraz ofiarności i zaangażowaniu mogliśmy przyczynić się do choćby jednego uśmiechu Weroniki i jej rodziny. Przecież my Społeczność PSP 30 to wspaniała szkolna Rodzina, która zawsze jest gotowa dzielić radość, smutek, porażki i sukcesy.
Członkowie Samorządu Uczniowskiego oraz Wolontariatu wykazali się ogromną odpowiedzialnością. Udowodnili swoją pracą, że są gotowi samodzielnie zmierzyć się z zadaniem równym osobie dorosłej. Jesteśmy z Was dumni.

Pragniemy PODZIĘKOWAĆ również sponsorom, którzy wsparli naszą akcję.
DZIEKUJEMY
➡️ SPLIT Radom
➡️ Park Trampolin JumpWorld - Radom
➡️ Platinium Fitness Radom