Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Światowy Dzień Pluszowego Misia w naszej szkole.

Światowy Dzień Pluszowego Misia w naszej szkole.

Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia w dniu 25 listopada biblioteka szkolna zorganizowała imprezę na forum szkoły dla całej społeczności szkolnej.

Imprezę rozpoczęła Pani Dyrektor wręczeniem nagród i dyplomów dla zwycięzców, wyróżnionych i uczestników w konkursie szkolnym na pracę plastyczną pt. „Miś –mój ulubiony bohater książkowy”.

Po części formalnej rozpoczęła się zabawa. Uczniowie z Koła Przyjaciół Biblioteki poprowadzili  konkursy, podczas których uczestnicy mogli wykazać się znajomością misiowych postaci bajkowych. Konkursy były przeplatane śpiewem i tańcami.

Było bajkowo i wesoło, a dzieciaki kuszone słodkościami chętnie zgłaszały się do konkursów.

Na koniec imprezy  dzieci częstowały się cukierkami, które przyniosły do szkoły z okazji Dnia Życzliwości, po czym wróciły do klas w tanecznym korowodzie.

Organizator zabawy - Jolanta Rak