Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » WALENTYNKI w klasie I B

WALENTYNKI w klasie I B

Walentynki to Dzień Przyjaźni, to  doskonały czas, który przypomina nam o potrzebie wyrażania naszych uczuć względem drugiego człowieka. Zdarza się, że w codziennym życiu zapominamy powiedzieć drugiej osobie jak bardzo jest dla nas ważna. W tym dniu dzieci z klasy 1B przypomniały,  co oznacza bycie prawdziwym przyjacielem, jak dzielić się dobrem i wzajemnie się wspierać.

„Gdyby moje serduszko mogło mi powiedzieć na uszko, co sprawi mu radość, byłoby to….”

Odpowiedzi i rozważań pojawiło się mnóstwo, niektóre wręcz zaskakujące, imponujące. Swoje pomysły uczniowie zapisywali na serduszkach, a potem umieszczali je na  sercu klasowej Krainy Radości.

Każdy w tym dniu został obdarowany sercem od św. Walentego. Wykorzystując tak wspaniałą okazję, uczniowie z klasy 1b nawiązali współpracę ze swoimi rówieśnikami z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 14 Integracyjnej w Radomiu. Wykonali dla nich kartkę z życzeniami , przesłali cukierki-serduszka. Niespodzianką dla dzieci było otrzymanie  od kolegów i koleżanek oraz ich wychowawców odpowiedzi z życzeniami, a także słodkimi lizakami w kształcie serc. To był bardzo miły dzień…