Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » WYNIKI OGÓLOPOLSKIEGO KONKURSU „MÓJ ŚWIĄTECZNY LAPBOOK”

WYNIKI OGÓLOPOLSKIEGO KONKURSU „MÓJ ŚWIĄTECZNY LAPBOOK”

Ogólnopolski Konkurs pt. „Mój świąteczny lapbook” zorganizowany przez Publiczną Szkołę Podstawową nr 30 im. Królowej Jadwigi w Radomiu cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów. Na konkurs wpłynęło kilkadziesiąt prac z całej Polski. Wszystkie prace były staranne, barwne i bardzo ciekawe. Uczestnicy wykazali się bogatą wiedzą na temat tradycji Świąt Bożego Narodzenia i w kreatywny sposób przedstawili ją w swoich lapbookach. Dziękujemy wszystkim dzieciom i ich opiekunom za udział w konkursie. Zwycięzcom i wyróżnionym gratulujemy!

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu pt. „ Mój świąteczny lapbook”

Miejsce III

Julia Trzeciak klasa II - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 30 im. Królowej Jadwigi w Radomiu                Alicja Kowalczyk klasa III - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 30 im. Królowej Jadwigi w Radomiu

Miejsce II