Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Światowy Dzień Wolontariusza

Światowy Dzień Wolontariusza

Patronka naszej szkoły św. królowa Jadwiga zobowiązuje społeczność PSP 30 do pomagania innym, troski o tych, ktorzy potrzebują wsparcia, opieki, współczucia. 12 grudnia Szkolny Klub Wolontariusza przygotował apel poświęcony wolontariatowi. Działania wolonariuszy związane są z trzema placówkami: teatrem, domem dziecka i schroniskiem dla zwierząt. Prezentacja multimedialna pokazała wolontariuszy w ich codziennych pracach. Przygotowane dla uczniów zabawy miały przypomnieć, jak ważna jest nauka pracy w grupie, by pomagać innym.
Podziękowania dla koordynatorki SKW Elizy Klamut oraz wszystkich wolontariuszy PSP 30 za ich pracę na rzecz potrzebujacych. Życzymy satysfakcji ze swojej działalności z okazji Światowego Dnia Wolontariusza!