Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Wycieczka do Kotliny Kłodzkiej

Wycieczka do Kotliny Kłodzkiej

Dnia 4 maja uczniowie z klasy 1c i 2c wybrali się na wycieczkę do Kotliny Kłodzkiej. Pierwszego dnia oprócz przyjemnej podróży zwiedzaliśmy twierdzę w Srebrnej Górze. W Polanicy Zdrój posmakowaliśmy lodów. Wieczorem obiaddokolacja i kąpanie w basenie. Następny dzień to atrakcje w Parku Linowym. Wszyscy mino dozy lęku wysokości, zdobyli się na tory przeszkód. Potem udaliśmy się do Kudowy Zdrój, aby zobaczyć Kaplicę czaszek. Wieczorem basen i dyskoteka. Trzeciego dnia, niestety ostatniego- jak dzieci z ubolewanie zauważyły-wyruszyliśmy w drogę powrotną. W Złotym Stoku zwiedzaliśmy kopalnię złota i Muzeum Techniki oraz wystawę minerałów. Później jedzonko i w dalszą drogę. Młodzież pełna dobrych wrażeń dojechała w godzinach wieczornych do Radomia.